icon

Peggo - YouTube to MP3 Converter

2.0.7

3.4

30

YouTube ve SoundCloud'dan MP3 dosyaları kaydet

18.3M

Bu uygulamayı oyla

Peggo herhangi bir YouTube videosundaki sesi MP3'e kaydetmenize ve Android hafızasında saklamanıza izin verir. Aynı şeyi SoundCloud üzerindeki herhangi bir şarkıyla da yapabilirsiniz.

Peggo'yu kullanmak ana menünün yazı kutusuna kaydetmek istediğiniz şeyin ismini yazmak kadar kolay. Daha sonra bir sonuç listesi karşına çıkar, ve birinin üzerine tıklamak sizi kayıt ekranına götürür (YouTube sayfasına çok benzer).

Bu ekrandan, tüm şarkıyı indirmek isterseniz tek yapmanız gereken şey Record MP3 tuşuna basmak. Ya da sesin sadece belli bir bölümünü almak için kaydın ilk ve son kısmına direk geçebilirsiniz. Bu şekilde, örneğin bir şarkının belli bir kısmını telefonunuz için zil sesi olarak ayarlayabilirsiniz.

Tüm müzikleri indirilenler sekmesinden bulabilirsiniz (ki bu sekmeyi uygulama ayarları bölümünden düzenleyebilirsiniz). Fakat çalmak için, başka bir uygulamaya ihtiyacınız olacak, mesela Google Play Music ya da n7Player, çünkü Peggo bütünleşik medya çalar içermez.

Peggo, MP3'e müzik indirmek için mükemmel bir uygulamadır, çünkü YouTube ve SoundCloud'un bütün kütüphanesini size sunar. Buna ek olarak, uygulamanın çalışma şekli inanılmaz derecede basittir.
Uptodown X